Zboží
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

Seznam nabízeného zboží

 
 
 

OEM

HP Enterprise

UBIQUITI

 
 «  1,  2,  3,  4,  5,  6,  7,  8,  27  » 
Výpis:
Řazení dle:
Zobrazených:

Pigtail optického vlákna SC 9/125 SM,1m,0,9mm

Kód: 5027108612
skladem v cs
 
Cena: 27.50 Kč / ks
 33.28 (s DPH)

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1mbroušení APC, konektor SC, single mode

Kód: 50271086122
skladem v cs
 
Cena: 27.50 Kč / ks
 33.28 (s DPH)

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. koncovka LC singlemode 09/125 délka …

Kód: 502710861213
skladem v cs
 
Cena: 28.50 Kč / ks
 34.49 (s DPH)

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

Kód: 5027108621
na dotaz
 
Cena: 31.00 Kč / ks
 37.51 (s DPH)

Pigtail optického vlákna PatchCord LC 9/125 SM,1m,0,9mm

Kód: 5027108613
skladem v cs
 
Cena: 32.00 Kč / ks
 38.72 (s DPH)

Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A optický pigtail pro zakončení optického kabelu. Typ vlákna: SM, 9/125, …

Kód: 50271086129
skladem v cs
 
Cena: 32.00 Kč / ks
 38.72 (s DPH)

Pigtail optického vlákna LC 62,5/125MM1m,0,9mm

Kód: 5027108633
na dotaz
 
Cena: 35.50 Kč / ks
 42.96 (s DPH)

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM,1m,0,9mm

Kód: 5027108622
skladem v cs
 
Cena: 35.50 Kč / ks
 42.96 (s DPH)

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči Typ vlákna: MM, 50/125, OM3 …

Kód: 50271086224
skladem v cs
 
Cena: 37.50 Kč / ks
 45.38 (s DPH)

pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH

Kód: 50271086222
skladem v cs
 
Cena: 37.50 Kč / ks
 45.38 (s DPH)

Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm

Kód: 5027108611
skladem v cs
 
Cena: 38.50 Kč / ks
 46.59 (s DPH)

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. koncovka SC broušení UPC (rovné) …

Kód: 50271086130
skladem v cs
 
Cena: 38.50 Kč / ks
 46.59 (s DPH)

Pigtail optického vlákna SC 62,5/125MM1m,0,9mm

Kód: 5027108632
na dotaz
 
Cena: 42.00 Kč / ks
 50.82 (s DPH)

Pigtail optického vlákna ST 62,5/125MM1m,0,9mm

Kód: 5027108631
na dotaz
 
Cena: 42.00 Kč / ks
 50.82 (s DPH)

Popis produktu Ethernetový patch kabel UniFi UC-PATCH-RJ45 v černé barvě je s délkou 22cm ideální na …

Kód: 526071937
skladem v cs
 
Cena: 44.50 Kč / ks
 53.85 (s DPH)

Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm

Kód: 5027108623
skladem v cs
 
Cena: 45.50 Kč / ks
 55.06 (s DPH)

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,2m,0,9mm OM3

Kód: 50271086233
skladem v cs
 
Cena: 46.50 Kč / ks
 56.27 (s DPH)

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3

Kód: 50271086232
skladem v cs
 
Cena: 46.50 Kč / ks
 56.27 (s DPH)
 «  1,  2,  3,  4,  5,  6,  7,  8,  27  » 
 
 
 
 

V-COMP, Bož. Němcové 310, 517 71 České Meziříčí, IČ: 67462472, Telefon: +420 494 661 021, Email: shop@v-comp.cz


 
 
 
 
 
Zákazník
 
 
 
29.01.23
Přihlášení
Login:
Heslo:
Položek: 0
Celkem: 0.00 Kč